Koľko trysky potrebujem v mojej Hot Tub

- Apr 10, 2019-

swim spa 6


Keď začnete porovnávať modely s vírivkou, všetky fakty a čísla sa začnú miešať. Niekedy to vyzerá, že všetky modely sú rovnaké. Ak chcete pomôcť diferencovať modely, veľa nových kupujúcich vírivky začať sústrediť na počet trysiek v horúcej vani trvať niekoľko minút, aby si tento článok. Počet lietadiel nemusí byť tak dôležitý, ako si myslíte!

Vždy sme počuli množstvo nezodpovedá kvalite v našich životoch, to isté platí pre horúce vane

vírivka bola vyrobená z rovnakých materiálov, procesov a komponentov. Takže nová vírivka kupujúci sa snažil odlíšiť sa pridaním ďalších trysiek . Avšak skúsený vírivý kupujúci vie, že viac trysiek neznamená, že má lepšiu kvalitu. Kupujúci by sa namiesto toho mali zamerať na povesť výrobcov, záruky, energetickú účinnosť a filtračné systémy.

 

light

sap swimming pool


Napríklad, niektoré modely s približne 20 tryskami, veľkosť trysiek je veľká a inštalácia na chrbte a nohy, to bude veľmi užitočné.

 

A čo viac, ak vírivka má veľa trysiek, potrebuje vysoko výkonné čerpadlo na napájanie týchto trysiek. , Že high-výkon čerpadlo potrebuje oveľa viac energie, než vaše štandardné čerpadlo vane. To tiež zvýši vaše náklady z dlhodobého hľadiska.

 

Ak ste naozaj nemali nápad, môžete nás kontaktovať.


o

Dvojica:Luxusné kúpele Hot Tub sú dobrým pomocníkom dobrého spánku Ďalšie:Ako chrániť vírivé kúpele v chladnej zime