Koľko trysiek potrebujem vo svojej vírivke

- Apr 10, 2019-

swim spa 6


Keď začnete porovnávať modely vírivých vaní, všetky skutočnosti a čísla sa začnú spájať. Niekedy to vyzerá, že všetky modely sú rovnaké. Aby sa pomohlo rozlíšiť modely, mnohí noví kupujúci víriviek sa začínajú zameriavať na počet prúdov víriviek. Prečítajte si tento článok niekoľko minút. Počet jet nemusí byť taký dôležitý, ako si myslíte!

Vždy sme počuli množstvo, ktoré nemá rovnakú kvalitu v našom živote, to isté platí pre vírivky. Zvyčajne

vírivka bola vyrobená z rovnakých materiálov, procesov a komponentov. Nový kupujúci vírivky sa preto pokúsil odlíšiť pridaním ďalších trysiek . Skúsený kupujúci vírivky však vie, že viac trysiek neznamená, že má lepšiu kvalitu. Namiesto toho by sa kupujúci mali zamerať na reputáciu výrobcov, záruky, energetickú účinnosť a filtračné systémy.

 

light

sap swimming pool


Napríklad niektoré modely s približne 20 tryskami, veľkosť trysiek je veľká a inštalujú sa na chrbát a nohy, to bude veľmi užitočné.

 

A čo viac, ak má vírivka veľa trysiek, na pohon týchto trysiek je potrebné vysokovýkonné čerpadlo. Toto vysokovýkonné čerpadlo vyžaduje oveľa viac energie ako vaše štandardné čerpadlo horúcej vane. Z dlhodobého hľadiska to tiež zvýši vaše náklady.

 

Ak ste naozaj nemali nápad, môžete sa s nami skontaktovať.


o

Dvojica:Kúpele s vírivkou a vírivkou Ďalšie:Funkcia Skyfall Fog System SPA Hot Tub