Ako Swim Hot Tub pomáha s boľavé svaly

- May 09, 2019-

sparelax


Relax, obnoviť a získať úľavu s kúpeľmi!


Jedným zo spôsobov, ako si športovci na vysokej úrovni udržujú konzistentnú úroveň športového výkonu, je namáčanie vo vani. Ale nie sú jediní ľudia, ktorí zažívajú boľavé svaly. A vďaka kúpeľom má každý prístup k omladzujúcemu účinku horúcej vane na boľavé kĺby, celkovú bolesť a boľavé, stuhnuté svaly.

Ako horúca vaňa pomáha s boľavými svalmi? Čo hovorí skutočná veda o hydroterapii pre svalové omladenie? Čo funguje najlepšie pre boľavé svaly, nekonečné trenie alebo trochu hottubbing? Pozrime sa na najnovšie kolo štúdií.


swimming pool n


Má Kúpele Hot Tub pomoc boľavé svaly?

Terapia horúcou vodou pre boľavé svaly sa skúmala klinickými skúškami a dôslednou vedeckou analýzou. Záver: funguje. Ako?

· Redukcia kyseliny mliečnej. Bolesti vo svaloch sú spôsobené nadmerným hromadením kyseliny mliečnej. „Redukcia laktátu“ je vedecký termín na redukciu zásob kyseliny mliečnej v svaloch a okolo nich. Jedna široko čítaná štúdia PubMed dospela k záveru, že vírivky a hydroterapia pomáhajú boľavým svalom prostredníctvom redukcie laktátu.

· Vylepšená obnova. Ďalšia analýza sa zamerala na vplyv masáže teplej vody na boľavé svaly a výsledky ukázali, že väčšina subjektov reagovala pozitívne a vykazovala lepšie ako očakávané časy zotavenia. Dokonca aj krátke záblesky „terapie ponorením do vody“ alebo použitie vírivej vane na boľavé svaly ukázali povzbudivé údaje, pokiaľ ide o regeneráciu, výkon a vytrvalosť pri športovaní.

· Znížená šanca na zranenie. Ďalšia vedecká analýza ukázala, ako môže terapia predaktívnej horúcej vane znížiť riziko zranenia a tiež optimalizovať výkon. Štúdia z roku 2008 uskutočnila simuláciu podobnú horúcej vani, kde boli športovci umiestnení do teplej vody (iba nohy). Výsledkom je, že väčšina meraní poškodenia vyvolaného svalom bola znížená av niektorých prípadoch bola úplne eliminovaná! Navyše, väčšina zúčastnených atlétov uviedla menšiu únavu po namáhavej atletickej aktivite.


Na základe týchto výsledkov, je ťažké ignorovať záver, že horúce vane pomáhajú boľavé svaly - a môžu tiež zabrániť boľavé svaly na prvom mieste!

Sú Hot Tubs dobré pre boľavé svaly?


Dokonca aj keď nie ste profesionálny športovec, môžete si ešte vychutnať terapeutické výhody vírivka poskytuje boľavé svaly. A nemusíte konkurovať ani v prísnej atletickej súťaži, ani pracovať fyzicky náročnej práci - samotný proces starnutia prináša množstvo nových bolestí a nepríjemností pre zdanlivo „normálne“ aktivity.


Pamätajte na tie basketbalové, hokejové alebo futbalové zápasy, ktoré ste používali na hranie späť, keď ste mali 18 rokov, alebo na golfové ihrisko v 8:00 ráno po neskorej noci? Tie isté činnosti pri 30, 40 alebo 50 môžu spôsobiť bolesti a bolesti po celý čas, nehovoriac o dlhšom čase zotavenia. To je dôvod, prečo je vírivka Spa pre regeneráciu svalov taká skvelá myšlienka - nielenže dostanete očividné zábavné a sociálne aspekty, ale budete mať aj svoje vlastné terapeutické miesto priamo u vás doma!


Takže sú horúce kúpele dobré pre boľavé svaly? Staroveké terapeutické preferencie hovoria áno. Nedávne vedecké štúdie hovoria áno. Nie je čas, aby ste povedali áno osvedčenej metóde na pomoc s bolesťami svalov? A na rozdiel od atletickej vane, Spa vírivka alebo kúpacie kúpele slúžia ako celoročne zábavné centrum s akýmkoľvek počasím a spoločenské stretnutie!


swim hot tub

Dvojica:Kúpele Hot Tub Ďalšie:Bude môj Hot Tub SPA zmraziť v zime