Snívate o vírivke doma?

- Aug 16, 2019-

Vírivou vaňou je akákoľvek vaňa so vzduchovými bublinami, vyhrievanou vodou alebo prúdom vane, všetko navrhnuté pre hlboké namočenie. Existuje mnoho druhov víriviek. Niektoré sú okrúhle, iné štvorcové, iné oválne a iné obdĺžnikové. Existujú voľne stojace vane (ako je tá na tejto fotografii), rohové vane a vane postavené pre dve alebo viac ľudí. Možnosti a štýly sú mimo grafu.


hottub from sparelax

Tip: Nikdy nekupujte vaňu, v ktorej ste nesedeli. Ak plánujete zdieľať ju so svojím partnerom, mali by ste obaja naraziť súčasne. Noste pohodlné oblečenie a topánky, ktoré môžete ľahko skĺznuť, keď idete do predvádzacej miestnosti. Vyliezť do každej vane, ktorú zvažujete. Mnoho mojich klientov vetovalo vaňu potom, čo jednoducho sedeli vo vnútri.

Drop-in model. Na rozdiel od voľne stojacej vane je „zasunutá“ do vlastného priestoru. Voľne stojace aj vtokové vane vytvárajú jedinečné výzvy pri inštalácii.

Väčšina víriviek je vybavená vodným čerpadlom, vykurovacím systémom alebo vzduchovým systémom. Pred inštaláciou ktoréhokoľvek z týchto systémov alebo vane sa uistite, že ste ich najskôr vyskúšali. Posledné, čo by ste chceli, je zistiť, či máte netesnosti alebo či vaše spacie trysky po inštalácii nefungujú.

Vaňa tiež podporuje priestorový zvuk. Pred inštaláciou vtokovej vane a obklopujúceho priestoru zvážte vytvorenie dočasnej základne, aby ste sa uistili, že všetko funguje a správne sedí.

Voľne stojace kúpeľné vane, ako je táto, si často vyžadujú konzoly proti prevráteniu . Tieto držia vaňu v preklopení s extra váhou. Aj keď sú dôležité, tieto konzoly proti prevráteniu sú pri inštalácii kráľovskou bolesťou. Pretože sú konzoly namontované na vrchnú časť dokončenej podlahy pomocou veľkých skrutiek alebo skrutiek, je dôležité poznať presné umiestnenie vykurovacích vodičov alebo potrubí.


sparelax hottub


Tip: Porozprávajte sa so svojím staviteľom a inštalatérom o zátvorkách - videl som niektoré inštalácie, kde bol preskočený, pretože ani jeden nevedel, že je to potrebné.

Chceš kúpele doma? Kontaktuj nás!!!


Dvojica:Bežné problémy a riešenia týkajúce sa vonkajších kúpeľov Ďalšie:Krytá vírivka VS Vonkajšia vírivka