Súčasné trendy v hydroterapii alebo vodnej terapii

- Apr 17, 2019-

酒店案例


V súčasnosti je na internete veľa informácií o plaveckých cvičeniach, vodoliečbe a / alebo vodnej terapii, ale malo by sa zvážiť, ktoré odporúčania sú založené na vedeckých dôkazoch .

 

Našim čitateľom ukážeme 6 aktuálnych trendov v hydroterapii as jednoduchým jazykom, profesionálnym a atraktívnym.

 

1) Réžia špecialista na vodnú terapiu a predpisovanie fyzickej aktivity v bazéne.

 

V súčasnosti mnohí odborníci chcú predpísať hydroterapiu alebo vodnú terapiu, ale v niektorých prípadoch im ich odborná príprava neposkytuje minimálne zdroje potrebné na to, aby sa k nej priblížili najlepším spôsobom, pretože je potrebné vedieť o fyzikálnych princípoch vody, fyziologických účinky na ponorenie počas fyzického cvičenia, biomechaniky, princípov výcviku a ich klinického prístupu.

 

2) Pri hydroterapii by sa mal integrovať zdravotný, rehabilitačný a fitnes prístup.

 

Nestačí len používať hydroterapiu, zmierniť bolesť tela alebo uvoľniť myseľ, je potrebné integrovať fitness, zdravotné a rehabilitačné prístupy, pretože kardiometabolické ochorenia   Výskyt cievnej mozgovej príhody a akútneho infarktu myokardu (AMI), ktorý sa stáva vodnou terapiou, je vynikajúcou alternatívou pre neuro-rehabilitáciu a rehabilitáciu srdca.

 

S520


3) Personalizované terapeutické sedenia v malých skupinách.

 

4) Zapojte ľudí, ktorí nemôžu plávať alebo mať vodnú fóbiu.

 

5) Zasadnutia prispôsobené cieľom a potrebám každého používateľa.

 

Je to už zastarané, vykonávať rovnaké cvičenia pre všetkých ľudí v rámci hydroterapie zasadnutí, pretože v rámci skupiny 20 užívateľov, môžu byť ľudia s bolesti tela, hypertenzné, diabetické, osteoartrózy, bedrovej protézy, kardiopaths, medzi ostatnými.

 

6) Kvantifikujte výsledky získané hydroterapiou.

 

Aby sa určil úspech terapií, získané výsledky by sa mali kvantifikovať, takže je mimoriadne dôležité vyhodnotiť počiatočný zdravotný stav, ktorý je pre danú osobu relevantnejší, podľa ich cieľov, napríklad zníženie dávok liekov proti bolesti, zníženie cholesterolu. hladiny, regulujú glykémiu, zvyšujú chôdzu .


swimming spa

Dvojica:Swim Spa s ozónovým generátorom Ďalšie:Ako opraviť prehriatiu vane počas letných mesiacov