Balboa bazén s vodným lúčom

Dvojitá zóna Horúca voda Ojazdený plavecký bazén Balboa s vodným lúčom Vonkajšie kúpalisko kúpele model 5U70,6 osoba, trysky so 72 ks s pumpičkou so 6 ks. Tento model je veľmi vhodný pre hotelové, rodinné použitie. Masážna plocha 3 sedadlá v cene 2 salónik Bazén oblasť Má tiež 3 miesta, Bazén je dostatočne veľký pre ľudí ....

Podrobnosti o produkte

Balboa bazén s vodným lúčom

Vonkajšie kúpacie kúpele model 5U70,6 osoba, 72 ks trysiek s pumpičkou 6 ks. Tento model je veľmi vhodný pre hotelové, rodinné použitie.

Rozmery:
572x225x128 cm
sedadlo:
6 osôb
Vodná kapacita:
7 505 litrov
hmotnosť:
950 kg (suché)
Počet trysiek:
35 (plávajúca časť)
37 (SPA časť)
čerpadlo:
4 x jedna rýchlosť / 3.HP (plávajúca časť)
2 x One-speed / 2.0HP (SPA part)
Obehové čerpadlo (CE, schválené TUV):
1 x 0,5 HP
Vykurovacie teleso:
1x 3,0 kW
Riadiaci systém
Balboa / SpaRelax

Masážna plocha

3 miesta v cene, 2 salóniky

Bazén

Má tiež 3 kreslá. Bazén je dostatočne veľký pre ľudí.

Dizajn plášťa bazénu

Veľmi pekné pre ľudí design

Naše kúpanie vonku vyzerá. veľmi krásna, veľmi mocná.

Certifikácia

Všetky naše kúpele a kúpaliská prejdú CE, SAA, CB, KC, Gost-R, GMC-TUV a ISO9001: 2008.

Naša spoločnosť

- Zameriavame sa iba na SPA, Profession je Trust .

Zakladajúci partneri spoločnosti SpaRelaxs sa spojili s jedným zjednocujúcim cieľom: poskytnúť najkvalitnejší kúpeľný bazén, čo najviac funkcií a najväčší sortiment produktov. S viac ako 11 rokmi skúseností s výrobou kombinovaných kúpeľov spolupracovali na vytvorení SpaRelax. Keď si kúpite kúpele SPARelax, stanete sa súčasťou rodiny, ktorej služby sú rovnako kvalitné a podporované spoločnosťou, ktorá je svetovo známa.


Máme viac ako 30000 metrov štvorcových pracovných dielní a máme veľký šťastný tím. Sme silou vysokej kvality. Nie sme najlacnejšia kúpeľná továreň, ale ako viete, na výrobu kúpeľov používame iba kvalitné materiály. Okrem zariadení Lucite a Balboa sú všetky naše ďalšie materiály tiež od spoľahlivých dodávateľov, ako sú čerpadlá LX, dúchadlá LX, LED svetlá Rising Dragon, CMP trysky na sérii A a tryska Rising Dragon Alpha na sérii, vrchné ventily CMP, potraviny - transparentné rúry. Dokonca aj LED kolíky vo vodopáde / fontáne sú od Rising Dragon.

Náš pracovný obchod

Farby na výber
príslušenstvo

Vitajte, kontaktujte nás ~

Hot Tags: Plavecký bazén Balboa s vodným lúčom, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, spoločnosť, lacný, veľkoobchod, výrobky
Vyšetrovanie