Balboa Kúpele s vírivkou 5 osôb

Balboa vonkajšie použitie 5 Person Jacuzzi Kúpele Vaňa s dostatkom Jets ♥♥♥♥ O zakladajúcich partnerov SpaRelax SpaRelaxs 'prišiel spolu s jedným jednotiaci cieľ: zabezpečiť najlepšiu kvalitu Jacuzzi kúpeľoch, najviac funkcií a najširší výber produktov. S viac ako 10 rokmi kombinovaných kúpeľov ...

Podrobnosti o produkte

Balboa Kúpele s vírivkou 5 osôb


♥♥♥♥ O spoločnosti SpaRelax

Zakladajúci partneri spoločnosti SpaRelaxs sa spojili s jedným zjednocujúcim cieľom: poskytnúť najkvalitnejšie vírivé kúpele , najčastejšie funkcie a najväčší sortiment produktov. S viac ako 10 rokmi skúseností s výrobou kombinovaných kúpeľov spolupracovali na vytvorení SpaRelax. Ak si kúpite kúpele s vírivkou SpaRelax, stanete sa súčasťou rodiny, poskytujeme služby v rovnakej kvalite a podporu, akú spoločnosť preslávila na svete.

 

SpaRelax sa nestal jedným z národa popredných poskytovateľov kúpeľných zameraním len na výrobu a uvádzanie na trh. Urobili sme to zameraním sa na ľudí a ako zlepšiť ich život. Tempo a tón dnešnom svete je tvrdá, čo má za následok celý rad stresu a chorobám správania súvisiacich. Od tenzné bolesti hlavy bolesti chrbta k cukrovke, rad moderných problémov nás núti volať o úľavu. Neexistuje viac ukľudňujúca, efektívnejšia ani príjemnejšia úľava ako vaňa SpaRelax s vonkajšou vírivkou, starostlivo navrhnutá na zlepšenie životného štýlu a zdravia každého zákazníka. Kúpele sú našou vášňou a radi by sme sa s vami podelili o túto vášeň.

 

Nikde nie je náš osobné nasadenie evidentnejšie ako v bezkonkurenčnej kvalite našich víriviek vonkajšie použitie. Každý model bol starostlivo navrhnutý tak, aby poskytoval optimálnu kombináciu elegancie a funkčnosti bohatú na funkčnosť bez vynechania detailov. Zatiaľ čo mnohí vnímajú kúpeľov ako nedosiahnuteľné luxus, SpaRelax stavia kúpele pre každý rozpočet. V spolupráci s našou celosvetovou sieťou špičkových predajcov prinášame na dosah priemernej osoby pohodlie, spokojnosť a výhody, ktoré vyplývajú z vlastníctva vonkajšej voľne stojacej vírivky SpaRelax.

 

Môžete vedieť s istotou, že investície do SpaRelax je jedným z najmúdrejších investícií môžete vykonať. SpaRelax stavia kúpele s vírivkami pre každý rozpočet, od najvyššej úrovne, pre tých, ktorí sú zvyknutí na neporovnateľný luxus, až po stredné a nižšie cenové rozpätie, kde je dobrá kvalita dôležitá aj pri obmedzenom rozpočte. Či už ste mladí a túži po úcte a zábave alebo dozrievaní a chcete si odpočinúť v ústraní, SpaRelax má kúpele pre vás.

Popis produktu

Opis výroby   

Rozmery (D x Š x V):
210 x 210 x 88 cm (ABS) / 90 cm
Počet miest na sedenie:
5 dospelých
Sedadlá v salóniku:
2
Orezanie prúdového krúžku:
trysky z nehrdzavejúcej ocele
Počet trysiek:
82 PCS
Pumpa 1 (schválená CE, TUV):
One-speed / 3.0HP
Pumpa 2 (schválená CE, TUV):
One-speed / 3.0HP
Obehové čerpadlo (CE, schválené TUV):
1 x 0,35 HP
Ohrievač (schválený CE, UL):
1 x 3,0 kW
Riadiaci systém
SpaRelax / Balboa / GECKO


image

a521 (2) .jpg

A521 s cover.jpg


5 (2) .jpg

kúpele pre 3 salóniky

Zdravie a wellness Výhody kúpeľov

Kúpele sú zábavné, relaxačné a skvelé miesto na stretnutie s priateľmi a rodinou. Existuje však mnoho ďalších výhod vlastniacu vírivka vonkajšie použitie - mnoho z nich sú zdravotné výhody. Štúdie preukázali prínos Balboa vírivkou kúpeľov a namáčanie v teplej vode. Trávenie času vo vašej vírivke môže pomôcť pri úľave od bolesti z nasledujúcich stavov:

· Bolesť svalov

· Nespavosť

· Reumatizmus

· Artritída

· Preťaženie

· Napätie hlavy

· Menštruačné kŕče

· Slabá cirkulácia krvi

· Tuhosť

· Bolesť dolnej časti chrbta


S rastúcimi nákladmi na lekársku starostlivosť a lieky na lekársky predpis sa muži aj ženy rýchlo učia prijímať prírodné liečivé vlastnosti kúpeľov. Kúpele poskytujú dôležité hydroterapiu v dôsledku princípov vztlaku, hydrostatického tlaku a teploty vody.

Len si pomyslite, že po jednej počiatočnej investícii môžete vyťažiť desiatky zdravotných výhod z vašej vírivky / vírivky na celý život - kedykoľvek budete chcieť - v súkromí a pohodlí vášho domova. A samozrejme, môžete sa baviť, zatiaľ čo vy robíte to tým, že zahŕňa rodinou a priateľmi!

Teraz, keď ste sa dozvedeli výhody vonkajšej vlastníctva kúpeľnej vane , získajte maximum zo svojej investície do kúpeľov. SpaRelax obsahuje patentované hydroterapeutické technológie a môže sa pochváliť priemyselnou reputáciou pre dlhodobú životnosť, vysokú kvalitu, skutočnú hĺbku konštrukcie a ľahké použitie a údržbu. Zistite, prečo sme už 10 rokov lídrom v tomto odvetví!

 

Certifikácia

Certifikácia

SpaRelax má certifikáty CE, SAA, CB, KC, Gost-R a tiež továreň certifikovaná systémom riadenia kvality ISO 9001.

Certification.jpg


FAQ

FAQ

1. Aká je záruka vašich bazénov a bazénov?

     Shell Štruktúra puzdra 5yrs

Interior Vnútorný povrch škrupiny 2 roky

♥ Vodovodná armatúra a elektrické komponenty 1,5 roka

2. Aká je teplota vody vírivky?

3. Aká je farba svetla LED vírivky?

Kúpele s vonkajšou vírivkou sú dodávané s 12 ~ 20 LED svetlami (ako možnosť kúpele). LED svetlá majú 7 farieb a 13 vzorov.

4. Ako dlho môžete získať vírivku?

Náš výrobný čas je 15 dní na odber vzorky, 25 dní na plný kontajner.

5. Aká je platba?

Bežne prijímame platby T / T.

Ste srdečne vítaní, aby ste zaplatili prostredníctvom Alibaba Trade Assurance za ochranu svojich práv.

6.Prečo si vybrať SpaRelax?

image

Vyšetrovanie