Akrylová malá vírivka

Akrylová malá vírivka

Veľkosť: 2250 * 1550 * 790 mm
Počet miest na sedenie: 3 osoby
Jets: 37
Táto vírivka je jednou z našich malých víriviek. Hladké a jednoduché línie dizajnu a konfigurácia viacerých trysiek robia tento produkt malým a vynikajúcim. Dizajnér plne využíva priestor na navrhnutie kombinácie dvoch výpadov a jedného sedadla. Veľmi vhodné pre rodinu od troch do dvoch.
Tieto kúpele 3S00 sú veľmi obľúbené v Európe, Amerike a Ázii. Drobné výrobky, len tak veľké, aby sa zmestili na ústredie 14 jednotiek. Ak chcete nás kontaktovať, kliknite nižšie na odkaz „poslať dopyt“ alebo „chatovať teraz“.

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

ZOBRAZENIE PRODUKTU


Táto vírivka 3S00 je jednou z našich malých víriviek. Hladké a jednoduché línie dizajnu a konfigurácia viacerých trysiek robia tento produkt malým a vynikajúcim. Dizajnér plne využíva priestor na navrhnutie kombinácie dvoch výpadov a jedného sedadla. Je veľmi vhodný pre rodinu troch alebo dvoch.


Svetlo vírivky 3S001

Svetlo vírivky 3S00


Tieto kúpele 3S00 sú veľmi obľúbené v Európe, Amerike a Ázii. Drobné výrobky, len tak veľké, aby sa zmestili na 40 HQ so 14 jednotkami. Neváhajte nás kontaktovať! Čakám na teba!


PREDSTAVENIE SPOLOČNOSTI


  • SpaRelax Co., Ltd bola založená v novembri 2008

  • Fokoše na vírivke a nekonečné kúpanie

  • Momentálne máme 100 produktových modelov

  • Kvalita na prvom mieste, zodpovednosť na prvom mieste


  • Továreň sa nachádza v Bolo, Huizhou, Guangdong, Čína

  • Kancelária sa nachádza v okrese Longgang, Shenzhen, Guangdong, Čína
továreň na vírivky v Číne


náš tím


Prosím, neváhajte sa opýtať na akékoľvek vírivky alebo nekonečné kúpacie kúpele. Sme desaťročný profesionál a veľmi dobrý partner. Čakám na teba!


Dvojica:nie Ďalšie:S300 Whirlpool 2 Personen Vonkajší

Vyšetrovanie