O nás

NAŠA FACTORY

DSC_6686.jpg

SpaRelax je profesionálny výrobca Spa & Swim Spa, ktorý sa zameriava len na Spa Hot Tub. Toto zameranie nám umožnilo sústrediť 100% našich inžinierskych, dizajnových, výrobných a kvalitatívnych úsilí na výrobu najkvalitnejších kúpeľov Hot Tubs.


Sme výrobcom kúpeľov, ale aj poskytovateľom služieb OEM & ODM na žiadosť zákazníka.

Hodnoty našej spoločnosti sú zákazníkom na prvom mieste, založený na inovatívnej, pozornej výrobe a šťastnom živote.


SpaRelax vznikla v roku 2008 a má 14 000 štvorcových metrov. Jednoducho dodržiavame koncepcie 5S a medzinárodný štandard ISO9001 na vytvorenie systému riadenia kvality. Všetky naše vonkajšie kúpele sú schválené podľa noriem CE, SAA, KC, CB, Gost-R, ISO9001) a IEC.

S cieľom lepšie uspokojiť presné požiadavky našich zákazníkov a uspokojiť ich potreby včas predpokladáme trendy a požiadavky na medzinárodnom trhu. Zatiaľ naše spa & swim kúpele boli vyvezené do mnohých krajín, ako sú Francúzsko, Spojené kráľovstvo, Nemecko, Holandsko, Belgicko, Nórsko, Fínsko, Švédsko, Austrália, Kórea, Japonsko, Spojené arabské emiráty, Thajsko, Malajzia atď viac ako 40 krajín.


Našou víziou je, aby sme boli svetovým výrobcom a dodávateľom kúpeľov Outdoor Spa & Swim , keďže veríme v cti našich moderných manažérskych konceptov, dobrých výrobných techník, kontroly kvality produktov a vynikajúcich popredajných služieb, ktoré zabezpečujú náš pokračujúci úspech rozvíjať manufaktúru v kúpeľnom priemysle Outdoor Spa & Swim.

Počas desaťročí sme vždy počúvali, čo naši zákazníci chcú. Ako výsledok sme pridali funkcie, zvýšili kvalitu budovania a prichádzali s množstvom prvých prvkov, ako je integrovaný zvukový systém, osvetlenie optických vlákien a zabudovaný audiovizuálny systém. To nás posunulo na popredné miesto v kúpeľnom priemysle a SpaRelax Spas Vám dnes dokáže poskytnúť dokonalý komfort a výkon.

4555.jpg4555.jpg

Vitajte, aby ste sa zúčastnili našej svetlej budúcnosti a úspechu a tešíme sa na spoluprácu s Vami! Váš úspech je našou obchodnou činnosťou a cieľom, spoločne dosiahnuť víťazstvo!


★★ PREČO SIETE SPARELAX? ★★


1 / Špeciálny kremík a profesionálne vŕtanie, aby sa zabránilo úniku.
2 / dostatočná hrúbka sklenených vlákien a penivosť v kúpeľnej škrupine.
3 / Špeciálne profesionálne technické vyhnúť sa bublinkám. Ak je shell v záruke, zaplatíme nový.
4 / Všetky materiály sú najlepšie z Číny a USA. Použite priehľadnú rúrku potravinárskej kvality ako Spa USA.
5 / Vykurovacie teleso s automatickým vyhladzovacím teplom.
6 / Systém automatického prepätia.
7 / OEM / ODM služby sú ponúkané.
8 / Dodacia lehota: 15-25dní pre 40HQ po 30% uložení.


★★ INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI ★★CHINA NO.1 SPA PRODUKTOV VÝROBCA

Dokončite svoj vonkajší obývací priestor SpaRelax s vonkajšími kúpeľmi a bazénom, čo je najvyššia relaxácia a pôžitok.

Balík SpaRelax sa zameriava na ponuku najrozsiahlejšieho sortimentu masáží, vonkajšieho a vnútorného masážneho kúpeľa, plaveckých kúpeľov a kúpeľných bazénov, ktoré uspokoja každú vkus a rozpočet, ako aj najnovšie trendy a štýly, ktoré dopĺňajú každú domácu alebo vonkajšiu obytnú plochu.

SPARELAX FACTORY

★ Zamerajte sa len na plávanie kúpeľov a vírivku.
★ Golden Spa Výrobca pre viac ako 7 rokov.
★ Dôležitým partnerom spoločnosti Balboa.
★ Prijmite OEM & ODM pre vaše požiadavky.
★ Všetky trysky sú z CMP alebo Rising Dragon.

6359856020962996329598968.jpg