Domov > O nás

SpaRelax Co. Ltd


DSC_6686.jpg


SpaRelax je profesionálny výrobca   Spa & Swim Spa, ktoré sa zameriavajú len na vírivku Spa. Toto zameranie nám umožnilo sústrediť 100% nášho úsilia v oblasti strojárstva, dizajnu, výroby a kvality do výroby víriviek s vírivkou najvyššej kvality.


Sme výrobca kúpeľov, ale tiež OEM a ODM poskytovateľ služieb podľa požiadaviek zákazníka.SpaRelax bol založený v roku 2008 a má dielňu s rozlohou 20000 metrov štvorcových. Pri zavádzaní systému riadenia kvality prísne dodržiavame koncepcie 5S a medzinárodný štandard ISO9001. Všetky naše vonkajšie kúpele sú schválené podľa noriem CE, SAA, KC, CB, Gost-R, ISO9001) a IEC.

S cieľom lepšie uspokojiť presné požiadavky našich zákazníkov a uspokojiť ich potreby včas predvídame trendy a požiadavky medzinárodného trhu. Doteraz sa naše kúpele s pa & swim vyvážali do mnohých krajín, ako sú Francúzsko, Spojené kráľovstvo, Nemecko, Holandsko, Belgicko, Nórsko, Fínsko, Švédsko, Austrália, Kórea, Japonsko, Spojené arabské emiráty , Thajsko, Malajzia. atď. viac ako 40 krajín.


Našou víziou je byť svetovým výrobcom a dodávateľom kúpeľov v oblasti vonkajších kúpeľov a kúpalísk , pretože veríme na základe našich pokročilých konceptov riadenia, dobrých výrobných techník, kontroly kvality výrobkov a vynikajúcich popredajných služieb, ktoré zabezpečujú náš trvalý úspech v rozvíjajúca sa manufaktúra v kúpeľnom priemysle Outdoor Spa & Swim.

Počas desaťročí sme vždy počúvali, čo naši zákazníci požadujú. Výsledkom je, že sme pridali funkcie, vylepšili kvalitu zostavenia a prišli s niekoľkými prvkami, ako napríklad integrovaný zvukový systém, osvetlenie pomocou optických vlákien a vstavaný audiovizuálny systém. To nás priviedlo na popredné miesto v oblasti výroby kúpeľov a dnes vám SpaRelax Spas poskytujú dokonalý komfort a výkon.


Vítame vás, aby ste sa zúčastnili našej svetlej budúcnosti a úspechu, a tešíme sa na spoluprácu s vami! Váš úspech je naším obchodom a cieľom, poďme spoločne dosiahnuť win-win!


★★ PREČO SI VYBERA SPARELAX? ★★


1 / Špeciálny kremík a profesionálne vŕtanie, aby sa zabránilo úniku.
2 / Dostatočná hrúbka sklolaminátu a penenie na škrupine kúpeľov.
3 / Špeciálne odborné technické prostriedky, aby sa zabránilo tvorbe bublín. Ak je škrupina s bublinou v záruke, zaplatíme novú.
4 / Všetky materiály sú najlepšie z Číny a USA. Ako USA Spa používajte priehľadnú trubicu pre potraviny.
5 / Ohrievač s automatickým sušením.
6 / Automatický prepäťový ochranný systém.
7 / OEM / ODM služby sú ponúkané.
8 / Dodacia lehota: 15-25 dní pre 40HQ po 30% vkladu.


★★ INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI ★★ČÍNA Č. 1 VÝROBCA VÝROBKOV VO VÝROBKU

Doprajte svojej vonkajšej obývacej časti vonkajšie kúpele a bazén SpaRelax, dokonalý relax a pôžitok.

SpaRelax, zameraný na ponúkanie najrozsiahlejšej ponuky, má rozmanitú škálu vonkajších a vnútorných masážnych kúpeľov, kúpeľov na kúpanie a kúpeľných bazénov, aby uspokojil vkus a rozpočet každého človeka a najnovšími trendmi a štýlmi, ktoré dopĺňajú akýkoľvek domáci alebo vonkajší obývací priestor.

SPARELAX FACTORY

★ Zamerajte sa iba na kúpanie a vírivku.
★ Golden Spa Výrobca pre viac ako 11 rokov.
★ Dôležitý partner spoločnosti Balboa.
★ Prijímajte OEM a ODM pre vaše požiadavky.
★ Všetky trysky sú z CMP alebo Rising Dragon.


6359856020962996329598968.jpg