9 Dospelí 9A70 Swim Spa

9A70 Party Spa je model s veľkými rozmermi pre 9 osôb. Všetky 95 trysky sú vysokokvalitné trysky z nehrdzavejúcej ocele. Vďaka jedinečnému dizajnu s krásnymi líniami sa tieto kúpele s 9 osobami stali jedným z našich najpredávanejších kúpeľov.

Podrobnosti o produkte

010203

Detaily produktu

Gesto víťazstva vytvára" Áno" inšpirácia dizajnu !!

Jedinečný dizajn, krásne línie, dobre vyzerajúci.

Naša spoločnosť

- Zameriavame sa iba na kúpele, profesia dôveruje-

SpaRelax Co., Ltd.je profesionálny výrobca vonkajších kúpeľov a kúpalísk v Číne, ktorý sústreďuje 100% úsilia v oblasti strojárstva, dizajnu, výroby a kvality na výrobu kvalitných kúpeľov. Hodnotami našej spoločnosti sú predovšetkým zákazníci, úverová základňa, záujem o inováciu, pozorný výrobný proces a šťastný život. Venujeme sa vytváraniu najlepších produktov pre zákazníkov, ktorí oceňujú a sledujú zdravý, uvoľnený a vyvážený životný štýl.

Naša továreň sa rozkladá na ploche 20000 metrov štvorcových. Máme niekoľko seminárov, ktoré organizujú moderné výrobné linky na výrobu kvalitných kúpeľov. Pri zavádzaní systému riadenia kvality prísne dodržiavame koncepcie 5S a medzinárodný štandard ISO9001. Náš výrobný tím je vedený skupinou skúsených inžinierov a odborníkov, ktorí zabezpečujú našu profesionalitu v oblasti navrhovania výrobkov, kontroly kvality a RGG amp; D. Naše kúpele sú vyrobené tak, aby vyhovovali medzinárodným normám elektrickej bezpečnosti. Všetky naše kúpele sú schválené podľa noriem CE a IEC a boli schválené na použitie v Európe a Austrálii.

S cieľom lepšie uspokojiť našich zákazníkov' presné požiadavky a uspokojiť ich potreby, včas predvídame trendy a požiadavky medzinárodného trhu. Medzitým sme jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností na svetovom trhu. Teraz sme už naše kúpele vyvážali do mnohých krajín, ako napríklad do Francúzska, Nemecka, Holandska, Belgicka, Švédska, Austrálie, atď. S rastúcou povesťou o kvalite a službách sa zvyšuje aj dopyt medzinárodných kupcov a predajcov SPA naše profesionálne kúpele.
Naše certifikácie
Naša služba
- Hodnotami našej spoločnosti sú zákazníci na prvom mieste, úverová základňa, záujem o inovácie, pozornú výrobu a šťastný život -
(1) Náš pracovný čas: 9:00 - 18:00, od pondelka do soboty (UTC 8).
(2) Pred objednávkou alebo po predaji nás môžete kedykoľvek kontaktovať. Odpovieme vám do 2 hodín od prijatia vašej správy.
(3) Vaša otázka bude zodpovedaná do 24 hodín.
(4) OEM& Projekty ODM sú veľmi vítané. Máme tu silný tím RGG amp; D, aby sme vám pomohli.
(5) Váš obchodný vzťah s nami bude dôverný voči akejkoľvek tretej strane
(6) Naša záruka je 5 rokov v škrupine, môžeme vám poslať záručný list.
(7) Keď sa stanete našim partnerom, ste navždy našim partnerom alebo zákazníkom.
Hot Tags: 9 Dospelí 9A70 Swim Spa, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, spoločnosti, lacné, veľkoobchod, výrobky
Vyšetrovanie