8 m dvojpásmový voľne stojaci kúpeľný bazén

8 m dvojpásmový voľne stojaci kúpeľný bazén

Nekonečný kúpeľný bazén 7U40 je navrhnutý v dvojzónovej zóne 7M, je tu dostatok trysiek a veľa kúpeľných sedadiel, ktoré sú veľmi vhodné pre rodinné použitie.

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Najväčší nekonečný bazén s dvojitou zónou s najväčším počtom 7 metrov

Rozmery:
745x225x146 cm
sedadlo:
8 dospelých
Vodná kapacita:
9296 litrov
hmotnosť:
1240 kg (suché)
Počet trysiek:
41 (plávajúca časť)
60 (SPA časť)
čerpadlo:
2 x jedna rýchlosť / 3.HP (plávajúca časť)
4 x jednorýchlostný / 4,0 HP (SPA a časť na kúpanie)
Obehové čerpadlo (CE, schválené TUV):
1 x 0,5 HP
Vykurovacie teleso:
1x 3,0 kW
Riadiaci systém
Balboa / SpaRelax

image

image

image


image


Zakladajúci partneri spoločnosti SpaRelaxs sa spojili s jedným zjednocujúcim cieľom: poskytnúť najlepšiu kvalitu   kryštalické kúpele , najčastejšie rysy a najväčší sortiment výrobkov. S viac ako 10 rokmi skúseností s výrobou kombinovaných kúpeľov spolupracovali na vytvorení SpaRelax. Keď si kúpite vírivku SpaRelax , stanete sa súčasťou rodiny, ktorej služby sú rovnako kvalitné a podporované spoločnosťou, ktorá je svetovo známa.

 

SpaRelax sa nestal jedným z popredných poskytovateľov kúpeľných služieb v krajine, pretože sa zameriaval iba na výrobu a marketing. Urobili sme to zameraním sa na ľudí a ako zlepšiť ich život. Tempo a tón dnešného sveta je drsný, čo vedie k rôznym chorobám súvisiacim so stresom a správaním. Od bolesti hlavy po bolesť chrbta až po cukrovku, rad moderných problémov nás núti k úľave. Neexistuje viac upokojujúcej, efektívnejšej alebo príjemnejšej formy úľavy ako SpaRelax   vírivé kúpele , starostlivo navrhnuté tak, aby zlepšovali životný štýl a zdravie každého zákazníka. Kúpele sú našou vášňou a radi by sme sa s vami podelili o túto vášeň.

 

Náš vášnivý záväzok nie je nikde zrejmejší než v našej bezkonkurenčnej kvalite   nekonečné kúpanie . Každý model bol starostlivo navrhnutý tak, aby poskytoval optimálnu kombináciu elegancie a funkčnosti bohatú na funkčnosť bez vynechania detailov. Zatiaľ čo veľa ľudí vníma kúpele ako nedosiahnuteľný luxus, SpaRelax stavia kúpele pre stále rozpočet. A v spolupráci s našou celosvetovou sieťou špičkových predajcov prinášame na dosah priemerného človeka pohodlie, spokojnosť a výhody, ktoré vyplývajú z vlastníctva kúpaliska SpaRelax .

 

S istotou viete, že investícia do SpaRelax je jednou z najmúdrejších investícií, ktoré môžete urobiť. SpaRelax stavia kúpele pre každý rozpočet, od najvyššej úrovne, pre tých, ktorí sú zvyknutí na neporovnateľný luxus, až po stredné a nižšie cenové rozpätie, kde je dobrá kvalita dôležitá aj pri obmedzenom rozpočte. Či už ste mladí a túži po úcte a zábave alebo dozrievaní   a hľadáte oddych v ústraní, kúpele SpaRelax majú kúpele pre vás.


Ak hľadáte kúpanie, môžem vás odporučiť, práve mi poslal dopyt, odpoviem vám čo najskôr.O (∩_∩) O ~


Dvojica:7U40 7m plavecký bazén Ďalšie:Kúpalisko Aristech s dvojitou zónou 8m

Vyšetrovanie